לימודי שחיה מתקנת בשיטת שאו

לימודי שחיה בשיטת שאו משלבת עקרונות טכניקת אלכסנדר במים. השיטה פותחה על ידי לימור וסטיבן שאו בשנת 1989. בדרך זו הופכת השחייה ליעילה, בריאה, מהנה ומהירה יותר הלחץ והמתח המיותרים נפסקים, המודעות לגוף ולנשימה גוברת ומעמיקה והשחיין לומד לנוע במים בקלילות תוך התארכות ושחרור.

קרא עוד

התעמלות ופעילות במים

מה זה התעמלות ופעילות אקטיבית במים? - פעילות אקטיבית מבוססת על תרגילים מהיבשה. התעמלות במים מתאימה לכל הגלאים ומצבי פיזיים בעייתיים ולא נדרש יידע קודם בשחייה כי הפעילות מתרחשת במים רדודים של הברכה.

קרא עוד

טיפול ווטסו

- חוויה מפנקת ובלטי נשכחת, ווטסו טיפול מים פסיבי דומה לטיפול שיטצו ביבשה. מטרתו להביא את המטופל למצב של שחרור ורגיעה. - איזון ושחרור חסימות. - התחדשות הגוף והנפש. - תנועה וחיבור לנשימה ואנרגיה של אהבה. טיפול ווטסו הינו טיפול גוף-נפש מהעוצמתיים שיש !

קרא עוד

שיטת הלאוויק

- גישת למידה הליוויק (למידה הסתגלות במים/ התנתקות/ שחיה) כשיטה וגישת למידה אליוויק מדבר על ההתייחסות למגבלה ועל הקבלה של בעלי מוגבלויות כשווים. בשנת 2000 הוקם הארגון העולמי והתגבשה גישת ההליוויק. - הגישה היא הוליסטית שמתייחסת לכמה אספקטים שונים: פיזי, טיפולי, שיקומי, אישי וחברתי.

קרא עוד

מגוון טיפולי מים משקמים

- AI CHI אי צ'י טכניקת אנרגיית המים עוסקת בחיזוק כללי של הגוף - Bad Ragaz באד ראגאץ שיטת טיפול אקטיבית בנויה על העיקרון PNF - Jahara ג`הארה טכניקת טיפול ליצירת התארכות והתרחבות של עמוד השדרה והמפרקים

קרא עוד