וואו אנה מהממת,יוגה אווירית בערסלים זה ספורט הכי מגניב שקיים בעני! יוגה אווירית לראשונה הגיע עם אנה לערד,הגעתי עם הגוף שלי לשיאים שגם הופתעתי מעצמי,מעבר לזה הדבר שאני הכי אוהבת זה הרפיה משולבת עם טיפול מגע,עשר דקות של גן עדן,אם בה לכם שהגוף יעבוד וגם יהנה ,אנה היא המקום בשבילכן! 

מירב סנקר
מזכירה רפואית
     

 רוצה להודות לאנה מורה ליוגה אווירית,אחרי תרגול עם אנה בתוך הערסלים אני קיבלתי תחושות בלטי נשכחות .תחושות חוסר משקל ותעופה בו"ז זמנית תרגול לגמישות ועבודת חיזוק שרירים ובנוסף הזדמנות לריפוי פנימי ,מדיטציה והרפיה בתוך ערסל נותנת תחושה מיוחדת מרגיע ומשחררת.אצלי קיימת בעיית מיניסקוס בברך לכן יוגה על המזרון פחות מתאימה לי ,עכשיו אני מצאתי תרגול פלא יוגה אווירית עבורי ומאמנת יוצאת מן הכלל,ממציצה לכל גיל ,מכל הלב להתנסות ללמוד לעוף עם אנה! 

אולגה קנובלובה
קוסמטיקאית מוסמכת
     

 גלינה אוקליסט בת 59 גרה בערד הכרתי יוגה אווירית בערסלים עם אנה במתנ״ס ערד וסדנאות פרטיות בים המלח . מרגישה שזה תחום היוגה בריחוף שעוזר לי לשיחרור ולהתחזק בו זמנית . מחזק שרירים ויכולת איזון , עוזר מאוד בטיפול בעיות גב שסובלת מהן. מרפא ומגמיש. הייתי ממליצה להכניס סדנאות של יוגה אווירית לתלמידים בכל הגילאים וכמובן לאנשי צוות חינוכי והוראה . זה מרגיע ומרכז, מלמד להקשיב לגוף ולהבין אותו, מגייס הרבה מיומנויות פיזיות ומנטליות, מפתח הקשבה, ריכוז, שחרור, מטפל בפחדים , מוריד מחסומים מסוג ״אני לא יכול״. 

גלינה אוקליסט
מורה למדעי כדור הארץ
     

 אני מתאמנת כמה חודשים אם אנה והיה לי מאוד קשה להתחיל באימון,אבל אחרי שהתחלתי עם אנה אני מחכה תמיד לאימון הבא. אני מרגישה כמה זה עוזר לי ומקרב אותי למטרה שלי בנעים. ואחרי תקופה של כמה חודשים אני כמעט לא מרגישה התכווצויות בזכות הידע הנפלא שיש לאנה. 

כרמלה
חינוך מיוחד
 

 את אנה אני מכירה שנתיים וחצי,הכרתי אותה מתי הגיע זמן לחטב את הגוף לקרת גיל 50,הגעתי לחדר כושר ולשמחתי הרבה בזמן התרגיל ניגשה עלי בחורה יפה והאירה את צומת ליבי שאני לא עושה תרגיל בצורה נכונה,מצטבר הבחורה הייתה סופר מקצועית בתחום הספורט לכן מיד שעלתי אותה אם היא תוכל לאמן אותי....ברגע שנכנסתי לתהליך עם אנה אני הבנתי כמה כייף לעשות פעילות ספורטיבית והכי חשוב שתוצאות התחלתי לירות אחרי חודש אימוני אחת לשבוע. אנה מיוד מדויקת וסמה לב על כל דבר היא יודעת איך נכון להגיע לתוצאות מהירות ולהחזיר טונוס לשרירים. אחרי חצי שנה לא הפסקתי להסתכל במרה אל עצמי ,אני לא אמנתי שיוכל אי פעם לעשות וללמוד כל כך הרבה דברים באימון עם אנה. אנה מקצועית בנוסף בתחום היוגה,אין מילים לתאר כמה טוב שהכרתי אותה,אלופה! חשוב לציין כשאנה מסדרת ומחטבת את הגוף היא מעצימה את הנפש ....תודה רבה לך אנה! 

אוליה אגרנובה
אשת יאוץ ומכירות מוצרי ים המלח
  

 בשמחתי להמליץ...בחיים יש שני יעדים לכבוש ...יעד שמציבים לנו ויעד אנא מציבים לעצמינו!את היעד לחזור לכושר,בריאות וחיי תנועה כשגרה הפקדתי בידי המאמנת הנפלאה,המקצועית ובעיקר מאתגרת כל פעם מחדש אנה אלופה בתחומיה! תזונה נכונה,אימונים מותאמים,חזרה לכושר וירידה במשקל 50 ק"ג .אין ספק מאמנת מספר 1! 

ראובן משולם
   

 אני מאודת אישה עצלנית וקשה לי להתחיל לעשות פעילות ספורטיבית, אבל אני מאוד אוהבת ספורט ! לפני חמש שנים הכרתי את אנה המאמנת כושר, אתחלתי להתאמן איתה באימונים פונקציונליים. אנה מצאה דרך איך אפשר לעניין אותי לשאר בפעילות ספורטיבית ולחטב את הגוף שלי. טכניקת אימונים שלה עזרה לי לאמין שאני חזקה פיזית....ומסוגלת לעשות הרבה דברים. ולגבי ענף החדש שאנה התחילה לעסוק בו "יוגה אווירית בערסלים" נותן לי הרבה אנרגיות טובות וממלאה שלווה בחיי. אני מאוד מודע לרגע מקרי שאפשר לי להכיר את אנה - מורה מקסימה, מעצימה ומקצועית בתחום הספורט! 

מריה איבנוב
רוקחת