ברוכים הבאים נעים להכיר...

    אנה שלום

  •  כוח התנועה - Power Flow

"תנועה" היא הדרך החיים בעייני,היא מפתח לסוד של גוף ונפש לחיים ערוכים,
 היא מחדשת את זרימת האנרגיה לתוך הגוף,הנפש והרוח שבגופינו!
למדתי על התנועה במשך כל חיי, בכל סוג תנועה שבו אני עוסקת יוגה, אימון כושר או שחייה 
אני תמיד מרוכזת בתחושה הפנימית.

הדרך שלי
את דרכי התחלתי בתור ילדה קטנה שכל מה שהיא הייתה צריכה זה תנועה ,תזוזה ופעילות שונה ,אם זה התעמלות קרקע ,שחיה בנהר עם סחף, טיפוס הרים, עצים וגבהים בחיק הטבע . בילדותי חוויי ניסיון אישי מול סבתא רבה שלי אשר הייתה בת 80 עם ירך שבורה. בכל ביקור שלי אצלה דאגתי שתקום מהמיטה ועודדתי אותה לעשות איתי פעילות שתוכל לשוב לעמידה על רגליים. כבר אז בתת המודע שלי הייתה הבנה שתנועה תאריך לסבתי את ימי חייה. בתור נערה מתבגרת לא זכיתי בהכשרה מקצועית. גדלתי במשפחה חד הורית ללא אב ואימי חוותה ימים לא קלים בתקופת המלחמה במדינה שבא גדלתי "מולדובה". כמו כן, חווינו קושי כלכלי ולכן לא יכולנו לשלם עבור החלום שלי ללמוד את התחום. האהבה לתחום נשארה בליבי והיוותה חלק גדול מחיי.

מאמנת כושר מוסמכת 
בשנת 2014 התחלתי את דרכי בהכנות פיתוח גוף לתחרות מיס בקיני בישראל, תקופה רצופה של שנה שכללו אימוני כושר וחיטוב. בעקבות תעסוקה יומית בתחום הספורט החלטתי ללמוד "במכללת קיי" קורס מאמני כושר גופני לאוכלוסיות השונות : ילדים, גיל הזהב, נשים בהריון ונשים לאחר לידה. כמו כן, במהלך הכשרתי ערכתי הרצאות  לקבוצות עובדי "דנאל" חברה לסיודים בנושא "מניית פגיעות גוף לגיל הזהב והרמת משקל בצורה נכונה". בשנת 2019 התקבלתי ללימודי "הידרו תרפיה" במכללת ספיר ובשנת 2020 סיימתי בהצלחה קורס בהוראת יוגה אווירית לילדים - AerialYoga. מטרתי העיקרית הינה להפריח חיים ולשפר את יכולות הגוף של המתאמנים.
ממשיכה ללמוד על הגוף הפיזי והפילוסופי של הרוח והנפש של גוף האדם אם השתדלות להתפתח יותר בניסיון האישי בתרגול תנועה באוויר, במים וביבשה.

"יש יומיים בחיים שהם הכי חשובים,יום שבו את נולדת ויום שבו את מבינה למה":

נכון להיום אני מבינה בדיוק למה נולדתי בהתמחות ובאהבה גדולה היני מסורה ומוסמכת למאמנת כושר,מטפלת הידרו תרפיה ומורה ליוגה אווירית! אשמח להכיר לכם את כל מה שאתם צריכים עבור הגוף שלכם....

  • כמאמנת כושר אישית וקבוצתית אכיר לכם מגוון רחב של סוגי אימונים מגיל 5 ומעלה. כמו אימון TRX, אימוני קרדיו ואירובי, אימוני כוח ופיתוח סיבולת לב ריאה, שיעורי גמישות ויציבה. עבור מתאמנים של גיל הזהב אערוך אימון שמטרתו לבנות ולשקם את העצם. חשוב לציין כי אני מספקת שרות למבוטחי קופת חולים מכבי של לאומית וכללית פלטינום. 
  • בכמטפלת בהידרותרפיה (טיפול במים) נערוך אימון בעולם המים  הקסום הכולל סגולות מרפא שאין ביבשה.  האימון כולל טיפולים ושיקום כמו תרגילי הידותרפיה לחיזור הגוף, שחיה טיפולית בשיטת שואו ושיטת אלקסנדר, עבודת גמישות במים, טיפול פאסיבי כמו וואטסו ג`הארה,Water Dance .טיפול במים מתאים לכל בפרט לבעלי מוגבולויות רפואיות  שכן, הטיפול משחרר שרירים, מוריד נפיחות, משפר את הנשימה,משחרר לחץ בין חוליות עמוד השדרה ומפרקי הגוף, משפר בעיות יציבה, הפרעות קשב (CP ,PDD ,(ADHD ועוד....
  • הוראה ליוגה אווירית לילדים ומבוגרים בתחום התעופה בערסלים מחזירה אותכם לילדות . מעבירה סדנאות לימי הולדת וארועים,טיפולים הוליסטיים במגע וצלילים ,שיעורים משותפים להורים וילדים, חוגים לילדים מגיל 5, שיעורים פרטניים וקבוצתיים לשחרור הגוף, הנפש והרוח. ניתן להגיע לאימון התנסות אנטיגרוויטי ללמוד תעופה ואקרובטיקה קלה, ריכוז, שחרור לחצים ולתארך מקודקוד הראש ועד לכפות הרגליים ללא כוח הכבדה.


על מנת להכיר אותי יותר  אפשר   באינסטגרם ANNAFLLY 

תמיד פנויה לשאלות ולכל פנייה
                                                                                            ANNAFLY.CO.IL